PRZYJĘCIE URODZINOWE

Fitness dla dzieci

Zdjecie3Fitness dla dzieci to specjalnie przygotowany ogólnorozwojowy program treningowy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Zajęcia odbywają się w  trzech grupach wiekowych: 3-5 lata, 6-8 lat, 9-12 lat.

Lekcja fitness dla dzieci  zawiera wiele zabaw ruchowych, układów choreograficzno-tanecznych, na przemian z ćwiczeniami wzmacniającymi i kształtującymi, dzięki czemu dziecko miło spędza czas a jednocześnie rozwija się fizyczno-motorycznie i zaspokaja swoją elementarną potrzebę poruszania się.

Zajęcia uczą zasad zdrowego stylu życia i zachęcają do aktywności fizycznej, zaszczepiają zamiłowanie do sport i muzyki, zapewniają radość podczas wszystkich gier i zabaw, rozwijają pozytywny stosunek do samego siebie, swojego ciała oraz otaczającego nas świata, uczą kontaktów społecznych, rozwiązywania konfliktów oraz odporności psychicznej i pewności siebie.

Ponadto rozwijają koordynację ruchową, zręczność i siłę fizyczną, podnoszą  wydajność układu ruchowego, krążenia, oddychania oraz przemiany materii.

Trening ma ogromny wpływ nie tylko w zakresie sensomotorycznym i społeczno-emocjonalnym ale również w zakresie poznawczym, rozwija pamięć, spostrzegawczość, podzielność uwagi, kreatywność i wyobraźnię.

×
Baby fitness

Mother mother holding baby sitting on fitness ball

To zajęcia wszechstronnie stymulujące dla dzieci chodzących, od ok. 1,5 roku do 2 lat.

Lekcje Baby Fitness opierają się na zabawie a dzięki zastosowaniu wielu ciekawych, działających na wyobraźnie przedmiotów takich jak, piłki, taśmy, obręcze, tory przeszkód, wpływają one na aktywność i kreatywność dzieci oraz stymulują je w zakresie poznawczym.

Zajęcia w grupie mają również ogromny wpływ w rozwoju społeczno-emocjonalnym, uczą maluchy jak znaleźć własne miejsce w grupie, jak wyrażać własne potrzeby i oczekiwania a jednocześnie jak rozpoznać i szanować oczekiwania i potrzeby innych oraz uczą współpracy i rozwiązywania konfliktów.

Ponadto dzięki lekcjom fitness dzieci od najmłodszych lat uczą się zasad zdrowego, aktywnego stylu życia, który wszyscy byśmy chcieli, żeby zachowali jak najdłużej.

Zajęcia Baby Fitness trwają 40 minut, dzieci ćwiczą z rodzicami lub opiekunami.

×
Zajęcia indywidualne

fitness dla dzieci

Indywidualne zajęcia fitness dla dzieci od 3 do 8 lat.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

Czas trwania zajęć to 1 godzina.

Zapraszamy do zapisów w recepcji Hopsalni tub telefonicznie.

×
Fitness dla Kobiet

fitness grafika

To program zajęć fitness dedykowany wszystkim kobietom!

Specjalnie dostosowane ćwiczenia, ich tempo oraz muzyka sprawią, że zajęcia poprawią nie tylko kondycję fizyczną ale również samopoczucie i pozwolą się zrelaksować.

×
Urodzinowe party

Group of friends 

Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację warsztatów urodzinowych dla swojego dziecka? Zapraszamy do HOPSALNI w Otwocku.
Podczas 2-godzinnych warsztatów oferujemy Państwu cały klub na wyłączność: dwie kolorowe sale (jedna na poczęstunek druga do zabaw i gier), wygodne kanapy dla rodziców w naszej poczekalni, szatnia. Profesjonalne i kreatywne animatorki nie pozwolą nudzić się Waszym pociechom. Mamy również zestaw przekąsek dla każdego dziecka (w wersji standard, fit lub bezglutenowy!) oraz możliwość dokupienia poczęstunku dla Rodziców. Dostępne są również dodatki do pakietów takie jak personalizowany tort według wybranego wzoru, piniata, szampan dla dzieci.

TUTAJ ZNAJDZIESZ LINK DO FORMULARZA REZERWACJI TERMINU:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9GbCG2y9ME_dCRnu_ievS3cg8mXzfA3dkPEMmly2D-yN4Wg/viewform

HOPSALNIA z przyjemnością zajmie się całą organizacją, aby ten dzień był wyjątkowy! Mamy szeroki wybór pakietów urodzinowych, dzięki czemu za każdym razem możemy zorganizować przyjęcie w zupełnie innym charakterze!
Wystarczy tylko :
1. Zarezerwować termin
2. Zaprosić gości
3. Przyjść wraz z zaproszonymi gośćmi w dniu uroczystości i świetnie się bawić

 

 

Pakiety TEMATYCZNE

 

I. DISCOuro-disco

To urodziny dla dzieci, które uwielbiają bawić się przy muzyce!

Dzieci będą miały możliwość przebrania się w wesołe, kolorowe stroje i peruki. W rytmach znanych hitów dzieci będą m.in.: tańczyć na gazetach, tańczyć z balonami, wyginać ciało przy świetle dyskotekowych reflektorów. W trakcie tych roztańczonych urodzin nie zabraknie również  gier i zabaw zespołowych. Zabawy są za każdym razem dopasowywane indywidualnie do jubilata/jubilatki oraz gości.

Każdy uczestnik tych urodzin otrzyma świecącą bransoletkę!

Na życzenie jubilata/jubilatki potańczymy przy jego/jej ulubionej piosence.

Cena:

10 osób – 650zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 30zł/os)

 

II. Kraina Loduuro-krainalodu
To przyjęcie dla prawdziwych miłośników Elzy i Anny oraz ich przyjaciół. Pokonamy wspólnie ciężka drogę do lodowego zamku królowej Elzy. Podczas wyprawy będziemy skakać po krach, przeżyjemy wielką zamieć śnieżną i urządzimy prawdziwą bitwę na śnieżki podczas której Olaf zgubi nos. Nie zabraknie również zagadek i konkursów dla fanów Krainy Lodu. Wspólnie stworzymy dla siebie piękne korony i urządzimy wielki bal na zamku z okazji powrotu królowej. Na koniec na pewno nie zabraknie wspólnie zaśpiewanej piosenki „Mam tę moc”!

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

III. PSI PATROL – ZBIÓRKA W BAZIE! uro-psipatrol

Rajder wzywa! To wyprawa dla fanów znanej bajki „Psi patrol”. Jak zwykle, tak i tym razem nasze Psiaki muszą nieco się na gimnastykować, aby uratować sytuację… tym razem nasz jubilat nie będzie miał świeczek na torcie bez pomocy dobrze zgranej ekipy – a wszyscy wiemy, że w dniu urodzin są one niezbędne. Aby odnaleźć nasz skarb musimy dostać wszystkie części mapy, aby tak się stało należy wykonać wszystkie zadania, o których opowie im Rajder: zagadki, tor przeszkód, konkurs tańca hop-hop-boogie,  przeciąganie liny –  to zaledwie początek niesamowitej przygody 

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

IV. Misja Minionkiuro-minionki
Szaleństwo żółtych stworków ogarnęło już chyba wszystkich! Minionki jak wiemy rozrabiają, dlatego na tej imprezie na pewno nie może zabraknąć żółtego szaleństwa, dużej porcji śmiechu oraz zabawy! W tym dniu wszystko stanie się Minionkowe..! Minionkowa muzyka, Minionkowe buźki, Minionkowe gadżety! Uczestnicy będą musieli pokonać bananowy tor przeszkód, nauczą się języka minońskiego, a także wezmą udział w teleturnieju wiedzy o Minionkach! W chwili oddechu każdy będzie mógł stworzyć swojego własnego żółtego przyjaciela!

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

V. Szkoła magii i czarówuro-szkolamagii
Czarodziejka poprowadzi konkursy i zabawy z nagrodami w formie Turnieju Trójmagicznego.
W programie:
-Lekcje latania na miotłach
-Lekcje quiditcha (czarodziejska dyscyplina sportowa na miotłach)
-Nauka przepowiadania przyszłości
-Lekcje zielarstwa i tworzenia eliksirów
-Pokonanie magicznego labiryntu
-Szukanie smoczych jaj
-Pokaz iluzjonistki

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

VI. Urodziny detektywistyczneuro-detektyw

To przyjęcie tylko dla odważnych i ciekawych dzieci, które chcą otrzymać odznakę detektywa. Urodziny detektywistyczne to wspaniały pomysł dla prawdziwych pasjonatów zagadek. Będziemy tropić ślady, sprawdzać odciski palców, a także ćwiczyć sztukę kamuflażu i skradania się. Podczas tych urodzin będzie trzeba wykazać się umiejętnością skupienia uwagi, sprytem, spostrzegawczością, kreatywnością  i sprawnością. Po rozszyfrowaniu tajemniczej zagadki wszyscy detektywi otrzymają odznakę. 

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

VII. SPORTOWEuro-sportowepng
To urodziny dla wyjątkowo aktywnych gości. Podczas tej imprezy nie może zabraknąć: toru przeszkód, chodzeniu na szczudłach, zabaw z liną, gier zespołowych, animacji z chustą Klanzy. Każdy uczestnik będzie musiał wykazać się sprytem, szybkością, równowag , umiejętnością pracy w grupie. W trakcie urodzin sportowych nie może zabraknąć również radosnych okrzyków i dopingowania kolegów/koleżanek!

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

VIII. BALETOWEuro-baletowe
To przyjęcie idealne dla każdej małej baletnicy! Urodziny te prowadzone są przez wykwalifikowane instruktorki baletu, które jednocześnie są świetnymi animatorkami. Przyjęcie skierowane jest do wszystkich dzieci, które uwielbiają tańczyć, interesują się baletem. W programie urodzin baletowych nie może zabraknąć zabaw i animacji o tematyce baletowej, nauki krótkiej choreografii baletowej oraz jej prezentacji – niczym prawdziwy występ dla najlepszej publiczności (RODZICÓW)!

Cena:

10 osób – 690zł (Za każdego kolejnego uczestnika dopłata 35zł/os)

 

IX. ROBOTYKA LEGO 

Cena: 10 osób – 790 zł Za kolejnego uczestnika dopłata 45zł/os.

 

Pakiety NAUKOWE

3   2   1

Godzinny pokaz zadziwiających eksperymentów naukowych połączonych z czynnym uczestnictwem dzieci w wykonywanych doświadczeniach sprawi, że urodziny te będą wyjątkowe, niezapomniane. Nauka nauką, ale zabawa przede wszystkim! Ale to nie wszystko! W trakcie urodzin dzieci przygotowują zabawkę naukową, którą mogą zabrać do domu!

Cena: 10 osób – 790 zł Za kolejnego uczestnika dopłata 40zł/os.

 Obecnie w ofercie posiadamy sześć scenariuszy:

I. „Niezwykłe reakcje” Urodziny na miarę XXI wieku, podczas których dzieci zamienią się w prawdziwych naukowców, wykonując samodzielnie wiele zaskakujących i całkowicie bezpiecznych eksperymentów z dziedziny chemii. W czasie takiego przyjęcia urodzinowego będzie magicznie i wybuchowo!!! Na początek sprawimy, że niezwykła kartka zamieni się w kulę ognia rozbłyskując przez kilka sekund w powietrzu. Dowiemy się także jak stworzyć pastę do zębów dla słonia oraz wywołamy dżina z butelki, który być może spełni urodzinowe życzenie jubilata. Wspólnie wystrzelimy również musującą rakietę oraz za pomocą wykrywacza kłamstw sprawdzimy czy wszyscy byli dzisiaj grzeczni.

II. „Newtonowskie atrakcje” Na cześć najwybitniejszego naukowca wszech czasów, eksperymenty przeprowadzane podczas tego przyjęcia urodzinowego poświęcone są przede wszystkim fizyce. Wykorzystując jej prawa, dzieci wykonają wiele, zdawałoby się niemożliwych zadań. Nadmuchanie balonu jednym dmuchnięciem, stworzenie wielkiej pianki cukrowej, czy nabicie chmury w butelkę, to dla małych naukowców pestka.

III. „Wielkie przy(e)jęcie!” W czasie tej imprezy urodzinowej nie zabraknie efektów specjalnych, podczas których nawet stalowe łyżki zapiszczą z wrażenia. Dzieci jako mali naukowcy złapią chmurę w bańki mydlane i sprawią, że będą one lewitować. Na koniec wykonamy bańkę na wiadrze, która urośnie do ogromnych rozmiarów po czym zamieni się w gęstą mgłę.

IV. „Elektryzujące urodziny” Urodziny te dadzą możliwość odkrycia fascynującego zjawiska fizycznego jakim jest prąd elektryczny. Dzieci wykonają wiele eksperymentów podczas których dowiedzą się między innymi czym są układy elektryczne, w jaki sposób działają oraz jak można wykorzystać prąd do zrobienia silnika elektrycznego. Czy można dotknąć urządzenia o napięciu 200 tyś. Volt i przeżyć? Czy można zapalić swoim własnym ciałem świetlówkę? Na te i wiele pytań odpowiemy podczas tych niesamowitych urodzin poświęconych elektryczności statycznej!! Uczestnikom z wrażenia aż włosy staną dęba! I to dosłownie.

V. „Świat kosmetyków” – Historia perfum sięga dawnych czasów, kiedy to damy dworu używały przeróżnych zapachów, by zapaść w pamięci swoich współtowarzyszy. Unosiła się w powietrzu woń jaśminu, piżma i róży. A jakie zapachy towarzyszą nam dziś? Czy pamiętamy jak pachnie wanilia albo balonowa guma? Urodziny te będą inspirującą podróżą w świat przeróżnych aromatów. Mali perfumiarze stworzą zapachy o jakich tylko marzą, by następnie zamknąć je w hydrożelowych kuleczkach. Na tym przyjęciu urodzinowym będzie okazja się przekonać czym się różnią właściwości mydła od właściwości detergentów. Wytworzymy trochę piany i wspaniałe musujące zapachy do kąpieli!

VI. „W krainie magii” Prawie każdego z nas fascynują sztuczki magiczne wykonywane przez iluzjonistów. Czy na imprezie urodzinowej możemy zamienić się w magików pozostając zarazem naukowcami? Za każdym razem zadajemy sobie pytanie „jak to się stało?” i próbujemy rozwiązać tę zagadkę. Tym razem dzieci same wykonają magiczne sztuczki, które mają naukowe wyjaśnienie. Małego szalonego naukowca zamiana czarnej substancji w wodę na oczach wszystkich przestanie być wielkim wyczynem!

Do każdego scenariusza przypisany jest eksperyment zabawka, który będzie wykonywany podczas urodzin:

  1. Niezwykłe Reakcje- piłeczka z pva
  2. Newtonowskie atrakcje- nurek Kartezjusza
  3. Wielkie przy(e)jęcie – polimerowy glut
  4. Elektryzujące urodziny- latarka na dynamo
  5. Świat kosmetyków- kula musująca
  6. W krainie magii- długopis UV

 

 

DODATKI (rozszerzenie pakietów)

Można u nas zamówić piękny i pyszny TORT URODZINOWY wykonany przez profesjonalistów – w recepcji Hopsalni dostępny jest katalog tortów – cena 90zł/kg (minimalna waga około – 1,7kg – 150zł)

 

Formy poczęcstunku:

  1. poczęstunek bez boxów (poczęstunek znajduje się w miseczkach na stole)
  2. box (każdy uczestnik dostaje pudełko z zestawem przekąsek)
  3. box+ poczęstunek na stole (dopłata 100zł)

3 wersje BOXÓW:

1) STANDARD (bez dopłat w każdym pakiecie)

2) FIT – dopłata 7zł/osoby (minimum 70zł)

3) BEZGLUTENOWY – dopłata 7zł/osoby (minimum 70zł)

 

 

×
HopCafe

_DSC0227 (2)Zapraszamy wszystkich Rodziców i Dziadków wraz z dzieciakami do Hopsalnianej Kawiarni, w której w miłej atmosferze wypiją wyśmienitą kawę i herbatę a dzieci spędzą miło czas w naszym kąciku zabaw. Na naszej recepcji można również kupić strój do zajęć tanecznych/baletowych a także różne akcesoria dla tancerki/baletnicy

 

 

kącik zabaw

kącik zabaw


kącik zabaw

kącik zabaw


recepcja i sklepik

recepcja i sklepik   

 

 

 

 

 

×
Wejścia grupowe

Zapraszamy grupy zorganizowane  do klubu fitness dla dzieci HOPSALNIA. Oferujemy doskonałą zabawę w sali do ćwiczeń, wyposażonej między innymi w miękkie kształtki, z których można tworzyć różnorodne budowle i tory przeszkód, piłki oraz inne akcesoria gimnastyczne. Oferta dostępna jest w dwóch pakietach do wyboru z możliwością dokupienia dodatkowych usług. Dla mniejszych grup do 15 osób proponujemy zajęcia fitness dla dzieci. ZDROWIE = RUCH = WSPANIAŁA ZABAWA!!! Fitness dla dzieci to dostosowane do wieku gry i zabawy ruchowe połączone z układami chorograficzno-tanecznymi oraz ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi. Wykorzystanie różnorodnych, pobudzających wyobraźnię, przyborów gimnastycznych i akcesoriów, takich jak piłki, taśmy, obręcze, tory przeszkód, wpływa na aktywność i kreatywność dzieci. Uczestnicy zajęć wspaniale bawią się, spędzają czas z rówieśnikami, a jednocześnie ćwiczą, ponadto uczą się zasad zdrowego trybu życia, rozwijają pozytywny stosunek do własnego ciała i swoich umiejętności oraz uczą się kontaktów społecznych. Lekcjom fitness towarzyszy różnorodna muzyka, która pobudza dzieci do aktywności, wyzwala emocje i uwrażliwia.

Pakiet standard

60zł/ 10 dzieci, za każde kolejne dziecko dopłata 6zł/dziecko Cena obejmuje:

Pakiet fitness

dla grup do 15 osób (dla większych grup możliwość przeprowadzenia zajęć w dwóch turach) 80zł/ 10 dzieci, za każde kolejne dziecko dopłata 8zł/dziecko Cena obejmuje:

Dodatkowe usługi:

Malowanie buziek – 6zł/dziecko (dla grup powyżej 10 osób),
Sok w kartoniku – 2zł/ dziecko.

Chęć przybycia do Hopsalni prosimy zgłaszać telefoniczne z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

20150625_0940181 20150625_103351 20150625_094100 20150625_093944 20150625_093903 20150625_105057

×
Warsztaty naukowe

 

NaukoweProgram warsztatów naukowych Funiversity został skonstruowany tak, aby w logicznym ciągu zależności wyjaśnić dzieciom otaczający nas świat. Nie oddzielamy grubą kreską fizyki od biologii, czy też chemii od archeologii. Wszystkie te dziedziny nazywamy naukami przyrodniczymi, ponieważ są one ze sobą ściśle powiązane i wyjaśniają otaczający nas świat, w tym także jego przeszłość i przyszłość. Podczas wszystkich zajęć dzieci wykonują różne doświadczenia, tak aby lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zjawisko. Na zakończenie każdego spotkania z nauką, dzieci wykonują eksperyment — zabawkę, którą mogą zabrać do domu. 

Podczas każdych zajęć dzieci będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, których celem jest zobrazowanie danego tematu warsztatów. 

Mali naukowcy będą mieli więc możliwość wykonania łącznie ponad 300 eksperymentów naukowych m.in. Budując samodzielnie żarówkę, tworząc rozciągliwe substancje, nadmuchując balon jednym dmuchnięciem, przeprowadzając wykopaliska archeologiczne oraz gotując makaron z soku porzeczkowego. 

Wszystkie eksperymenty są całkowicie bezpieczne, wykorzystywane materiały nie są groźne dla zdrowia (stosowane są m. in. w przemyśle spożywczym).

TEMATY WARSZTATÓW

×
Przed-Przedszkole

 PrzedszkoleJeśli Twoje dziecko przygotowuje się do pójścia do przedszkola zapraszamy Was na zajęcia przed-przedszkolne.  Jest to cykl zajęć adaptacyjno-edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Zajęcia pomogą Waszym pociechom obniżyć lęk przed rozłąką z rodzicem i tym samym wejść bezpiecznie i radośnie w szeregi przedszkolaków. Dziecko zdobędzie wiele nowych umiejętności i będzie miało możliwość doświadczenia relacji z innymi dziećmi, nauczy się funkcjonowania w grupie rówieśników.Podczas zajęć dziecko będzie miało okazję przeżyć dzień z życia przedszkola w pigułce. Będzie brało udział w zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Nauczy się pracować samodzielnie oraz z nauczycielem i grupą rówieśników. Będzie miało również okazję wykazać się samodzielnością podczas posiłków.Dzięki małym grupom zajęciowym (do 12 dzieci) każde dziecko zostanie obdarzone należytą uwagą nauczyciela. Cele zajęć: – nauka samodzielności, – nauka zasad panujących w przedszkolu, – rozwój zdolności manualnych i twórczych, – rozwój psychoruchowy dziecka,- rozwój umiejętności współpracy i działania w grupie,- podnoszenie u dzieci poczucia własnej wartości.

 

ZAPISY do grup przed-przedszkolnych:
1) Maluszki (1,5-2,5) – zajęcia we wtorki i czwartki od 9.30 do 11.00
 
2) Przed-przedszkole (2-3 lata) – zajęcia w środy i piątki od 9.30 do 11.00
 
3) Przed-przedszkole (2-3 lata) – zajęcia w środy i piątki od 11.20 do 12.50
 
4) Przed-przedszkole (1,5-3 lata) – zajęcia we wtorki i czwartki od 11.20 do 12.50 [NOWA GRUPA – RUSZY OD 19 LUTEGO]
×
MUSICAL - zajęcia wokalno-aktorskie

cennik1Śpiew, aktorstwo, taniec – trzy najważniejsze składniki dobrego Musicalu ! Na zajęciach musicalowych Wasze dzieci, podszkolą dykcję, opanują ruch sceniczny i wcielą się w ulubione postacie z Bajkowych Musicali, naucza się jak radzić sobie z tremą i jak połączyć 3 najważniejsze składniki by moc spełnić Marzenia o Wielkiej Scenie.

Prowadząca: Patrycja Mrozińska – wokalistka, tancerka, magister prawa i pr managerka współpracująca z wieloma artystami i agencjami artystycznymi, a także nauczycielka śpiewu, aktorstwa, oraz instruktorka tańca towarzyskiego. Zajmowała się m.in : Managementem Artystycznym, produkcją i koordynacją sesji zdjęciowych, współpracą z mediami, współpracą przy programach telewizyjnych/ wywiadach radiowych, tworzeniem scenariuszy i reżyserią, współpracowała i udzielała się w projektach charytatywnych z udziałem gwiazd (takich jak między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan) ­ Wystąpiła w Programie „Szansa Na Sukces” TVP2 w repertuarze skomponowanym przez Ryszarda Poznakowskiego ­ „Trzynastego”.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają  90 minut (2x45min).

 

×
Aikido dla dzieci

AikidoAikido to japońska sztuka walki, w której odrzuca się przemoc.

Aikido nie zawiera elementów rywalizacji, nie dzieli na pokonanych i zwycięzców. Bazą nauczania są zasady równowagi energii oraz szacunku do partnera.
Praktykę można rozpocząć w każdym wieku, bez względu na płeć.

Uczniowie początkowo przyswajają sobie podstawowe zasady sztuk walki takie jak: przemieszczenia, zejścia (uniki), trzymania (kontrolowanie) oraz dystans. Następnie w miarę postępów, poznają techniki ręczne (taijustu), techniki sprowadzania do parteru i kontrolowania partnera, rzuty oraz prace z bronią.

Aikido poprawia rozwój psychofizyczny dziecka. Podczas zajęć dzieci nabywają pewności siebie i łatwiej radzą sobie ze stresem. Uczą się porządku i szacunku do innych osób.

 Zajęcia trwają  40 minut i  odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat i 7-12 lat.

PROWADZĄCY: Sławomir Szewczyk sensei, 5 danslawek450x250

Posiada przeszło 30-letnie doświadczenie w praktyce aikido oraz 25-letnie w pracy instruktorskiej. Jeden z  założycieli i prezes pierwszej oficjalnie zarejestrowanej i największej organizacji aikido w Polsce – Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido – Aikikai. Uczestnik licznych seminariów aikido w Polsce i zagranicą u najbardziej uznanych na świecie nauczycieli aikido.  Jest uczniem Shihana André Cognard (8 dan) – bezpośredniego kontynuatora linii aikido Kobayashi Hirokazu Soshu. Przed Mistrzem Cognardem zadał egzaminy na 3 (2000), 4 (2005) i 5 (2012) dan aikido. Od 2004 roku cyklicznie prowadzi seminaria aikido w Polsce i zagranicą.  

×
Joga dla dzieci

oferta1Joga dla dzieci jest to relaksująca zabawa, która jednocześnie kształtuje nawyki właściwej postawy, wzmacnia siłę mięśni, wspomaga koncentrację oraz pogłębia świadomość własnego ciała. Dzięki temu, że nazewnictwo w jodze nawiązuje do świata przyrody joga jest dla dzieci szczególnie atrakcyjna, gdyż pobudza wyobraźnię a  ćwiczenia stają się zabawą w ZOO lub dżunglę.

Podczas ćwiczeń szczególnie pracują mięśnie stóp, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko występowania płaskostopia. 

Mimo relaksacyjnego charakteru zajęcia jogi dla dzieci są dynamiczne, dopasowane do temperamentu maluchów, opierają się na grach i zabawach, z wykorzystaniem asan, które z czasem są przez nie precyzyjnie wykonywane. 

PROWADZĄCA: Izabela LajferDSC_0066

Absolwentka studiów podyplomowych  Relaksacja i Joga na Wydz. Rehabilitacji AWF Warszawa, absolwentka kursu „Terapia jogą”, mgr turystyki i rekreacji, instruktorka fitness i masażystka. Mama trójki dzieci w wieku 5-10 lat.

 

×
Sławomir Szewczyk sensei, 5 dan

Posiada przeszło 30-letnie doświadczenie w praktyce aikido oraz 25-letnie w pracy instruktorskiej. Jeden z założycieli i prezes pierwszej oficjalnie zarejestrowanej i największej organizacji aikido w Polsce – Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido – Aikikai. Uczestnik licznych seminariów aikido w Polsce i zagranicą u najbardziej uznanych na świecie nauczycieli aikido. Jest uczniem Shihana André Cognard (8 dan) – bezpośredniego kontynuatora linii aikido Kobayashi Hirokazu Soshu. Przed Mistrzem Cognardem zadał egzaminy na 3 (2000), 4 (2005) i 5 (2012) dan aikido. Od 2004 roku cyklicznie prowadzi seminaria aikido w Polsce i zagranicą. HOPSALNI prowadzi zajęcia Aikido dla dzieci oraz dla dorosłych.

×
Ksenia Dąbrzalska

Absolwentka pedagogiki szkolnej, od wielu lat pracuje z dziećmi w szkole podstawowej. Taniec to jej pasja i sposób na życie. Zajmuje się nim odkąd pamięta, zaczynała od tańca towarzyskiego, z czasem związała się zespołem samby brazylijskiej. Nieustannie doskonali swe umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach i zajęciach, bierze udział w pokazach tanecznych, a równolegle prowadzi działalność instruktorką. Ukończyła kurs instruktora tańca w Polskiej Akademii Tańca w Warszawie oraz kursy instruktora zumby. Kocha scenę oraz taniec i wielkim zapałem zaraża tą miłością innych. Podczas zajęć zumby które prowadzi w HOPSALNI przenosi uczestników w świat pełen słońca, zabawy, rytmu i uśmiechu.

×
Monika Sychowiec

Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim – nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Od dziesięciu lat jest aktywna zawodowo jako nauczyciel. Dziecięca wyobraźnia, zapał do zabawy i nauki inspirują ją do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań edukacyjnych. W swojej pracy duży nacisk kładzie na zajęcia plastyczne i umuzykalniające. Staram się stosować takie metody i formy pracy, które rozbudzają aktywność twórczą dziecka. W HOPSALNI prowadzi zajęcia Przed-przedszkolne.

×
Dorota Niedźwiecka

Absolwenta Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku resocjalizacja. Obecnie studiuję Socjoterapię na APS. Od 6 lat wychowawca kolonijny, animator czasu wolnego i animator taneczny. Miłośniczka jogi oraz pracy z dziećmi. Ukończyła liczne szkolenia oraz kursy miedzy innymi kurs jogi dla dzieci z elementami kinezjologii i korektywy. Od wielu lat pracuje z dziećmi miedzy innymi w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym. W HOPSALNI prowadzi zajęcia Jogi dla dzieci.

×
Magda Wymysłowska-Wojnicz

Absolwentka Historii Sztuki oraz Kursu Przygotowania Pedagogicznego. Od 7 lat Instruktor Sportu w zakresie Fitness. Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedze i umiejętności w zakresie fitness uczestnicząc w konwencjach i szkoleniach. Ukończyła szkolenie OM Fitness dla dzieci. Z miłości do dzieci oraz sportu postanowiła otworzyć Klub Fitness dla Dzieci HOPSALNIA, w którym prowadzi zajęcia Baby Fitness, Fitness dla dzieci oraz Fitness 50+.

×
Fitness dla dzieci

Zdjecie3Fitness dla dzieci to specjalnie przygotowany ogólnorozwojowy program treningowy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Zajęcia odbywają się w  trzech grupach wiekowych: 3-5 lata, 6-8 lat, 9-12 lat.

Lekcja fitness dla dzieci  zawiera wiele zabaw ruchowych, układów choreograficzno-tanecznych, na przemian z ćwiczeniami wzmacniającymi i kształtującymi, dzięki czemu dziecko miło spędza czas a jednocześnie rozwija się fizyczno-motorycznie i zaspokaja swoją elementarną potrzebę poruszania się.

Zajęcia uczą zasad zdrowego stylu życia i zachęcają do aktywności fizycznej, zaszczepiają zamiłowanie do sport i muzyki, zapewniają radość podczas wszystkich gier i zabaw, rozwijają pozytywny stosunek do samego siebie, swojego ciała oraz otaczającego nas świata, uczą kontaktów społecznych, rozwiązywania konfliktów oraz odporności psychicznej i pewności siebie.

Ponadto rozwijają koordynację ruchową, zręczność i siłę fizyczną, podnoszą  wydajność układu ruchowego, krążenia, oddychania oraz przemiany materii.

Trening ma ogromny wpływ nie tylko w zakresie sensomotorycznym i społeczno-emocjonalnym ale również w zakresie poznawczym, rozwija pamięć, spostrzegawczość, podzielność uwagi, kreatywność i wyobraźnię.

×
Impreza urodzinowa

Group of friends Zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych w Klubie fitness dla dzieci Hopsalnia. Podczas przyjęcia do Państwa dyspozycji jest cały Klub łącznie z salą aktywności oraz kawiarenką dla rodziców i opiekunów. Oferujemy do wyboru trzy pakiety, które z pewnością zadowolą każdego jubilata oraz jego gości. Dostępne są również dodatki do pakietów takie jak zaproszenia i szampan dla dzieci. Tort mogą zakupić rodzice we własnym zakresie lub zlecić to nam. Rezerwacji terminów prosimy dokonywać osobiście w recepcji Klubu z dwutygodniowym wyprzedzeniem, w sytuacjach wyjątkowych i przy wyborze niektórych pakietów termin ten może być krótszy.

DSCN7597DSCN7593DSCN7596

Pakiet STANDARD

 Cena: 10 osób – 400zł,  za kolejnego uczestnika dopłata 15zł/os.

Pakiet FIT

Cena: 10 osób – 450zł, za kolejnego uczestnika dopłata 17zł/os.

 Pakiet DISCO

vector disco ball design illustrationTo przyjęcie dla prawdziwych fanów zabawy i tańca! Zabawa w rytmie największych hitów dyskotekowych. Na koniec, jak na prawdziwej dyskotece przystało, wybierzemy króla i królową balu! Całej imprezie towarzyszyć będą gadżety oraz wystrój dyskotekowy.
Animator poprowadzi liczne konkursy i zabawy taneczne z nagrodami, a także nauczy dzieci układu tanecznego.

• Zabawy i konkursy taneczne z animatorem – 2h
• Święcące bransoletki dla każdego uczestnika imprezy
• malowanie buziek
• Poczęstunek:
                              • całe menu z pakietu standardowego lub FIT (dopłata 50zł)
• Kolorowa zastawa
• Zestaw urodzinowy ( czapeczka, gwizdki, raca do tortu)
• Zdjęcia z imprezy na płycie- GRATIS!!!
• Rezerwacja Klubu na wyłączność
Zaproszenia GRATIS!!

Cena: 10 osób – 440 zł, za kolejnego uczestnika dopłata 15zł/os.

 

Pakiet TEMATYCZNY

• Zabawy i konkursy z animatorem według wybranego tematu – 2h
• Malowanie buziek
• Poczęstunek:
• całe menu z pakietu standardowego lub FIT (dopłata 50zł)
• Kolorowa zastawa
• Zestaw urodzinowy (czapeczka, gwizdki, raca do tortu)
• Zdjęcia z imprezy na płytce – GRATIS!!!
• Rezerwacja Klubu na wyłączność
• Zaproszenia – GRATIS!

Cena: 10 osób – 550 zł, za kolejnego uczestnika dopłata 20zł/os.
Wymagana jest rezerwacja co najmniej dwa tygodnie przed planowanym terminem imprezy

I. Kraina Lodu
To przyjęcie dla prawdziwych miłośników Elzy i Anny oraz ich przyjaciół. Pokonamy wspólnie ciężka drogę do lodowego zamku królowej Elzy. Podczas wyprawy będziemy skakać po krach, przeżyjemy wielką zamieć śnieżną i urządzimy prawdziwą bitwę na śnieżki podczas której Olaf zgubi nos. Nie zabraknie również zagadek i konkursów dla fanów Krainy Lodu. Wspólnie stworzymy dla siebie piękne korony i urządzimy wielki bal na zamku z okazji powrotu królowej. Na koniec na pewno nie zabraknie wspólnie zaśpiewanej piosenki „Mam tę moc”!

II. Misja Minionki
Szaleństwo żółtych stworków ogarnęło już chyba wszystkich! Minionki jak wiemy rozrabiają, dlatego na tej imprezie na pewno nie może zabraknąć żółtego szaleństwa, dużej porcji śmiechu oraz zabawy! W tym dniu wszystko stanie się Minionkowe..! Minionkowa muzyka, Minionkowe buźki, a także Minionkowa foto-budka, z której każdy dostanie pamiątkowe zdjęcie! Uczestnicy będą musieli pokonać bananowy tor przeszkód, nauczą się języka minońskiego, a także wezmą udział w teleturnieju wiedzy o Minionkach ! W chwili oddechu każdy będzie mógł stworzyć swojego własnego żółtego przyjaciela!

III. Urodziny detektywistyczne
Tajemnice, szyfry i łamigłówki – prawdziwa gratka dla wielbicieli detektywistycznych opowieści!
To przyjęcie tylko dla odważnych i ciekawych dzieci, które chcą otrzymać odznakę detektywa. Urodziny detektywistyczne to wspaniały pomysł dla prawdziwych pasjonatów zagadek. Będziemy tropić ślady, sprawdzać odciski palców, a także ćwiczyć sztukę kamuflażu i skradania się. Każde dziecko otrzyma prawdziwy identyfikator detektywa.
W programie:
1.Test sprawnościowy dla młodych detektywów
-chodzenie po linie
-chodzenie na szczudłach dziecięcych
-wyścigi z balonami
-zabawa w krzesełka
2. Test na spostrzegawczość
-odnajdowanie różnic
-rebusy
-porównywanie odcisków
-zgadywanki
3. Misja
-tworzenie obrazu pamięciowego
-szukanie tropu przestępcy
-przesłuchanie podejrzanych
4.Wręczenie odznak detektywa

IV. Szkoła magii i czarów
Czarodziejka poprowadzi konkursy i zabawy z nagrodami w formie Turnieju Trójmagicznego.
W programie:
-Lekcje latania na miotłach
-Lekcje quiditcha (czarodziejska dyscyplina sportowa na miotłach)
-Nauka przepowiadania przyszłości
-Lekcje zielarstwa i tworzenia eliksirów
-Pokonanie magicznego labiryntu
-Szukanie smoczych jaj
-Pokaz iluzjonistki
Na koniec przeprowadzamy uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia szkoły Czarodziejów!

V. Wyspa pirató
Każdy mały chłopiec marzy, aby zostać kapitanem pirackiego statku i stać się uczestnikiem wyprawy po skarb! Piraci muszą odnaleźć skarb, do którego prowadzi mapa. Należy odszukać lub zdobyć jej fragmenty od animatorki w zamian za wykonane zadania oraz dotrzeć do celu.

VI. Mali artyści
To idealne przyjęcie dla dzieci twórczych i pomysłowych. Podczas urodzin o tej tematyce pobudzamy wyobraźnię uczestników. Jak to robimy? Na przykład malujemy drzewo odbijając dłonie wszystkich biorących udział w zabawie, tworzymy kukiełki z bibuły, rysujemy projekty marzeń, i składamy m.in czapeczki urodzinowe, ponadto mamy w głowach nieskończoną ilość zabaw pobudzających kreatywność. Na tym przyjęciu nie da się nudzić!

Pakiet NAUKOWY

3   2   1

Godzinny pokaz zadziwiających eksperymentów naukowych połączonych z czynnym uczestnictwem dzieci w wykonywanych doświadczeniach sprawi, że urodziny te będą wyjątkowe, niezapomniane. Nauka nauką, ale zabawa przede wszystkim! Ale to nie wszystko! W trakcie urodzin dzieci przygotowują zabawkę naukową, którą mogą zabrać do domu!

Cena: 10 osób – 620 zł Za kolejnego uczestnika dopłata 25zł/os.

 Obecnie w ofercie posiadamy cztery scenariusze:

I. „Niezwykłe reakcje” Urodziny na miarę XXI wieku, podczas których dzieci zamienią się w prawdziwych naukowców, wykonując samodzielnie wiele zaskakujących i całkowicie bezpiecznych eksperymentów z dziedziny chemii. W czasie takiego przyjęcia urodzinowego będzie magicznie i wybuchowo!!! Na początek sprawimy, że niezwykła kartka zamieni się w kulę ognia rozbłyskując przez kilka sekund w powietrzu. Dowiemy się także jak stworzyć pastę do zębów dla słonia oraz wywołamy dżina z butelki, który być może spełni urodzinowe życzenie jubilata. Wspólnie wystrzelimy również musującą rakietę oraz za pomocą wykrywacza kłamstw sprawdzimy czy wszyscy byli dzisiaj grzeczni.

II. „Newtonowskie atrakcje” Na cześć najwybitniejszego naukowca wszech czasów, eksperymenty przeprowadzane podczas tego przyjęcia urodzinowego poświęcone są przede wszystkim fizyce. Wykorzystując jej prawa, dzieci wykonają wiele, zdawałoby się niemożliwych zadań. Nadmuchanie balonu jednym dmuchnięciem, stworzenie wielkiej pianki cukrowej, czy nabicie chmury w butelkę, to dla małych naukowców pestka.

III. „Wielkie przy(e)jęcie!” W czasie tej imprezy urodzinowej nie zabraknie efektów specjalnych, podczas których nawet stalowe łyżki zapiszczą z wrażenia. Dzieci jako mali naukowcy złapią chmurę w bańki mydlane i sprawią, że będą one lewitować. Na koniec wykonamy bańkę na wiadrze, która urośnie do ogromnych rozmiarów po czym zamieni się w gęstą mgłę.

IV. ”Wampirze urodziny” Użycie wiedzy tajemnej jaką posiadają wampiry czym sprawią, że zniknie woda. W kotle wampira pojawią się bulgoczące robaki (żelki), krwisty napój oraz straszne polimerowe robaki. Po tych pysznych daniach wampiry zrobią dla siebie specjalną pastę do zębów. Pójdą spać do łóżek z których wydobywa się dużo dymu i jest bardzo zimno, dzięki czemu ich ciała się hibernują. Na koniec wybuchowa niespodzianka.

Do każdego scenariusza wybiera się eksperyment zabawkę, który będzie wykonywany podczas urodzin:

 

Pakiet GRAFFITI

graffiti1 Wspaniała zabawa dla dzieci w wieku od 7 lat połączona z warsztatami graffiti. Podczas dwugodzinnych zajęć, prowadzonych przez profesjonalnego instruktora, dzieci zapoznają się z kultura graffiti, zrobią własne projekty graffiti na papierze a następnie przy użyciu profesjonalnych farb wykonają najprawdziwsze na świecie GRAFFITI. Twoje dziecko pozna bliżej pozytywną sztukę uliczną oraz miło i kreatywnie spędzi czas.  

Cena: 10 osób – 570 zł, za kolejnego uczestnika dopłata 20zł/os.  

 

DODATKI (rozszerzenie pakietów)

Tort we własnym zakresie bądź na zamówienie przez Hopsalnię.

Cennik tortów:

-Torty tradycyjne 55zł/kg

-Torty z masy cukrowej od 60zł/kg (cena zależy od ilości dekoracji oraz trudności wykonania).

 
Regulamin Organizacji Przyjęć Okolicznościowych
×
FIT MAMA - zajęcia dla mam z małym dzieckiem

 

mother with baby doing gymnastics and fitness exercisesPodczas 60 minutowych zajęć każda z mam będzie miała okazję popracować nad swoja kondycją, nie martwiąc się przy tym co zrobić z dzieckiem.
Dzieci będą w tym czasie miały przygotowany kącik na sali, w którym bezpiecznie będą się bawić.

×
Gimnastyka dla mamy i smyka

 

mother with baby doing gymnastics and fitness exercises Podczas 45 minutowych zajęć każda z mam będzie miała okazję popracować nad swoja kondycją, nie martwiąc się przy tym co zrobić z dzieckiem.
Dzieci będą cały czas aktywnie uczestniczyć w ćwiczeniach zamieniając się w Słodkie Ciężarki dla swoich mam lub kontrolując prawidłowe wykonanie ćwiczeń.Dla maluchów będzie to również okazja do zabawy z innymi dziećmi oraz do rozwoju fizycznego i psychicznego.

×
Matematyka EZO

matematyka EZOMatematyka EZO – Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz.
Metoda EZO to nauka poprzez zabawę.
Eksperymentuj – nacisk kładziony jest na to by każde zagadnienie było wręcz ‚dotknięte’ i ‚odkryte’ własnoręcznie przez dziecko.
Zajęcia bogate są w szereg pomocy dydaktycznych. Ważne jest to, aby każde dziecko mogło zrozumieć od podstaw nowe pojęcia matematyczne.
Pomagają w tym osie, karty, plansze, klocki, wagi, zegary, linijki, odważniki, bryły, figury, gry, oraz inne pomoce.
Zrozum – to co dzieci zaobserwują nauczyciel pomaga im zrozumieć. Każde ćwiczenie w książeczkach jest poprzedzone doświadczeniem. Dzięki temu, uczniowie śmiało i z ochotą rozwiązują nawet dość podchwytliwe zadania.
Oblicz- przekładamy wnioski na konkretne wartości używając uniwersalnego języka matematyki.
Program EZO to:
– MATEMATYCZNE EKSPERYMENTY – dzięki którym dzieci poznają matematyczne pojęcia oraz samodzielnie dochodzą do wiedzy
– GRY- zastosowanie matematyki w praktyce. Na każdych zajęciach gra matematyczna.
– ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW – dzieci dowiadują się, że do celu może prowadzić wiele dróg i że możliwe jest więcej niż 1 rozwiązanie
– WSPÓŁPRACA- podczas zajęć dzieci mają wiele okazji do wspólnej pracy nad problemem
– EFEKT SPIRALI – do każdego pojęcia matematycznego powracamy dzięki czemu każde dziecko ma szansę w pełni opanować materiał

Matematyka to przedmiot bardzo ciekawy dla każdego i każdy ma zdolności do nauczenia się go. Wiemy jak jej uczyć już najmłodsze dzieci, w taki sposób by były nią zafascynowane i nie mogły doczekać się kolejnej lekcji.

×
Acro Dance

Acro danceAcro dance to taniec, który łączy w sobie klasyczne techniki tańca z precyzją elementów akrobatycznych. Cechami charakterystycznymi tego stylu tańca jest jego sportowy charakter oraz wyjątkowa choreografia, która w płynny sposób łączy taniec i akrobatykę.

Acro Dance jest często spotykany w profesjonalnym teatrze tańca i we współczesnych produkcjach cyrkowych takich jak Cirque du Soleil.

Podczas zajęć wykorzystywane są elementy akrobatyka i gimnastyki sportowej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych a to wszystko w oparciu o różne style taneczne (taniec nowoczesny, współczesny). Podczas zajęć dzieci uczą się interpretować muzykę poprzez ruch. 

Styl ten wymaga od tancerzy doskonałej kondycji fizycznej.

Zajęcia Acro Dance są przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia.

PROWADZĄCA: Ksenia Dąbrzalska

Absolwentka pedagogiki szkolnej, od wielu lat pracuje z dziećmi w kseniaszkole podstawowej. Taniec to jej pasja i sposób na życie. Zajmuje się nim odkąd pamięta, zaczynała  od tańca towarzyskiego, z czasem związała się zespołem samby brazylijskiej. Nieustannie doskonali swe umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach i zajęciach, bierze udział w pokazach tanecznych, a równolegle prowadzi działalność instruktorką. Ukończyła  kurs instruktora tańca w Polskiej Akademii Tańca w Warszawie oraz kursy instruktora zumby. Kocha scenę oraz taniec  i wielkim zapałem zaraża tą miłością innych.

×
Capoeira

capoeiraCapoeira – jest afro-brazylijską sztuką walki ukrytą w tańcu. Capoeira cechują także elementy akrobatyki, co czyni ją sztuką dynamiczną i widowiskową. Muzyka jest jedną z najważniejszych części w capoeira co wyróżnia ją na tle innych sztuk
walk. Capoeira dla dzieci jest przede wszystkim wspaniałą zabawą i świetną przygodą. Zajęcia z Capoeira polegają na rozwoju motorycznym. Dzieci poznają podstawy gimnastyki, podstawowe elementy akrobatyczne, dzięki czemu wzmacniają ciało, pracują nad gibkością i zwinnością ruchu. Capoeira to także muzyka, na każdych zajęciach dzieci ćwiczą rytmikę za pomocą gry na brazylijskich instrumentach takich jak : BERIMBAU czy PAND
EIRO. Ponadto dzieci śpiewają języku portugalskim, oraz uczą się podstawowych zwrotów w tym języku. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat (zajęcia trwają 45 minut) 7-12 lat (zajęcia trwają 60 minut)

Prowadzący:  Mestre Marinaldo (Marinaldo Martins Pereira) jest brazylijskim  mistrzem capoeira z 40-letnim doświadczeniem. Mestre uczył capoeira zarówno dzieci, jak i dorosłych w Brazylii, w Wielkiej Brytanii oraz w Hiszpanii.  Prowadzi również warsztaty w różnych krajach europejskich tj. Niemcy, Francja, Włochy czy Grecja.foto3 foto4

 

×
Zumba rodzinna

Dance teacher giving children Zumba fitness class in gym

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat wraz z Rodzicami. Zumba Rodzinna to możliwość wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem. Podczas zajęć każdy uczestnik świetnie się bawi, a przy tym pracuje nad kondycją fizyczną. ZUMBA to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich z fitnessem. Zumba jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję. Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka, wprawią wszystkich w optymistyczny nastrój i pobudzą do zabawy. Łatwe ćwiczenia sprawiają przyjemność, a każdy daje z siebie tyle ile może. Zumba to przede wszystkim świetna zabawa – na zajęciach bawimy się jak na „imprezie” , zapominamy o codziennych problemach i nabieramy pewności siebie. Zajęcia trwają 60 minut.

×
TANIEC

Wyjątkowe zajęcia taneczne dla małych dzieci, które łączą różne formy ruchu z elementami śpiewu i aktorstwa skierowane dla dzieci w wieku 3-6 lat. 

Zajęcia zaczynają się od solidnej rozgrzewki, która ma na celu rozgrzanie wszystkich partii mięśni potrzebnych do nauki różnych stylów tanecznych. Nasze zajęcia to podstawy tańca towarzyskiego, nowoczesnego, klasycznego, a także kreatywne zabawy z muzyką. Najbardziej lubiana część zajęć to nauka choreografii do znanych i lubianych przez dzieci piosenek. Zajęcia mają charakter zabawowy. Efekty pracy prezentowane są na pokazach , gdzie najmłodsi tancerze występują  dla rodziców w specjalnie  przygotowanych dla nich strojach tanecznych.

 Zajęcia z tańca nowoczesnego przeznaczone dla  starszych dzieci (7-10 lat), które oprócz świetnej zabawy chcą w przyszłości prezentować swoje umiejętności na scenie. Zajęcia będą nastawione na ćwiczenie techniki tanecznej i poczucia rytmu. Stworzymy zgraną, dobrze tańczącą grupę.

 

×
TANIEC

Wyjątkowe zajęcia taneczne dla małych dzieci, które łączą różne formy ruchu z elementami śpiewu i aktorstwa skierowane dla dzieci w wieku 3-6 lat. 

Zajęcia zaczynają się od solidnej rozgrzewki, która ma na celu rozgrzanie wszystkich partii mięśni potrzebnych do nauki różnych stylów tanecznych. Małe kroki to podstawy tańca towarzyskiego, nowoczesnego, klasycznego, a także kreatywne zabawy z muzyką. Najbardziej lubiana część zajęć to nauka choreografii do znanych i lubianych przez dzieci piosenek. Zajęcia mają charakter zabawowy. Na zajęciach wykorzystuje się kapelusze, hinduskie chusty, pompony, żeby każdy mały tancerz znalazł coś dla siebie. Efekty pracy prezentowane są na pokazach , gdzie najmłodsi tancerze występują  dla rodziców w specjalnie  przygotowanych dla nich strojach tanecznych. Musicie uwierzyć na słowo, że są to najpiękniejsze „małe kroki” na świecie.  

 Zajęcia z tańca nowoczesnego przeznaczone dla  starszych dzieci (7-12 lat), które oprócz świetnej zabawy chcą w przyszłości prezentować swoje umiejętności na scenie. Zajęcia będą nastawione na ćwiczenie techniki tanecznej i poczucia rytmu. Stworzymy zgraną, dobrze tańczącą grupę.

 

×
Hopsanki-malowanki

hopsanki-malowanki kopia

×
AKROBATYKA

0

 Akrobatyka jest dyscypliną opierającą się na ogólnym rozwoju wszystkich cech motorycznych. Zapewnia harmonijny rozwój całego organizmu. To niezwykle atrakcyjna forma ruchu dla dzieci. Wzmacnia pozytywne cechy charakteru, uczy dyscypliny i odpowiedzialności za siebie i współćwiczących.

 W trakcie tej formy aktywności dzieci uczą się rozwiązywać problemy, przezwyciężać obawy, podejmować szybkie decyzje. W ciekawy sposób wzmacniamy mięśnie posturalne i budujemy nawyk prawidłowej postawy. Treningi odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze nastawionej na rozwój, zdrowie i zabawę.

W ramach zajęć stosujemy:

– ćwiczenia podnoszące poziom koordynacji, gibkości, siły i równowagi,

– cykle treningowe nastawione na kształtowanie konkretnej cechy motorycznej, np. skoczności,

– naukę podstawowych ćwiczeń gimnastycznych – przewroty w przód i tył, stanie na głowie i rękach,

– sposoby bezpiecznego upadku, ćwiczenia z przyrządami gimnastycznymi,

– naukę zaawansowanych elementów gimnastycznych np.: przerzuty w bok, w  przód i w tył,

– proste skoki akrobatyczne, pokonywanie przeszkód,

– naukę trudniejszych elementów np.: salta, śruby, układy gimnastyczne,

 

Prowadzący :Marek Kowalczuk – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum. Trener lekkoatletyki i trener personalny. Specjalizuje się w gimnastyce sportowej i Wschodnich Sztukach Walki. Jego pasje to: aktywny wypoczynek, języki obce, historia i psychologia.

 

 

×
Gordonki TRWAJĄ ZAPISY

 Prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. Eliasa E. Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.
Podczas zajęć dzieci uczą się rozumieć i tworzyć muzykę – improwizować ją, – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto nasze dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu.

pokazowe

×
Joga dla mam z dziećmi

 

Family yogaWiemy jak potrzeba nam, rodzicom relaksu, głębokiego oddechu i dobrych, umiarkowanie intensywnych ćwiczeń dla ciała, utrzymujących nas w zdrowiu i pozytywnej energii. Te elementy może dać nam joga.
Z reguły kiedy opiekujemy się małym dzieckiem, nie da się wyjść na ćwiczenia bez niego, więc zapraszamy z dzieciaczkami, które czasem mogą pomóc wykonać jakąś pozycję jogiczną albo przynajmniej popatrzą na ćwiczącego rodzica bawiąc się obok z innymi dziećmi.

PROWADZĄCA:  Izabela Lajfert DSC_0066

Absolwentka studiów podyplomowych  Relaksacja i Joga na Wydz. Rehabilitacji AWF Warszawa, absolwentka kursu „Terapia jogą”, mgr turystyki i rekreacji, instruktorka fitness i masażystka. Mama trójki dzieci od 5- 10 lat.

×
Gimnastyka korekcyjna

5 year old little girl practices a straddle split during a floor exercise at a gym on the mat (stretching)

Gimnastyka korekcyjna to wspomniała, zdrowa zabawa, która ma na celu działanie profilaktycznie, eliminowanie wad postawy, kształtowanie nawyku prawidłowej postawy oraz zapewnienie wszechstronnego rozwój fizycznego. Podczas zajęć dzieci poznają własne ciało, odkrywają różnice pomiędzy postawą prawidłową a nieprawidłową, co będą mogły wykorzystywać w codziennych czynnościach. Poprzez zabawy i ćwiczenia dzieci wzmocnią głównie mięśnie grzbietu i brzucha, stabilizujące kręgosłup. Popracujemy również nad wzmocnieniem mięśni podeszwowych stopy, dzięki czemu będziemy przeciwdziałać wadom kończyn dolnych, głównie płaskostopiu.

PROWADZĄCA: Justyna Wawrzyniak fizjoterapeuta, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapia. Od 2001 roku pracuje w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Zagórzu. Specjalizuje się w rehabilitacji dziecięcej w szczególności wady postawy oraz mózgowe porażenie dziecięce. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć korekcyjnych dla dzieci. Prywatnie mama dwóch chłopców w wieku 6 i 3 lata.

×
Paulina Kroplewska-Kurach
×