ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA W HOPSALNI – 6.12.2019

Mini sesje świąteczne 2019 tylko napis
Mini sesje świąteczne 2019_OFERTA HOPSALNIA_4
Hopsalnia i Kadry marzeń zapraszają serdecznie na ŚWIĄTECZNĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ, która odbędzie się w Mikołajki – 6 grudnia (piątek) właśnie w Hopsalni (Otwock, ul. Kołłątaja 44). Fotografem, który zatrzyma dla Was te cudowne chwile będzie pani Marzena Bajrowska! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa pani Marzeny na stronie FB – Kadry marzeń .
 
Zdjęcia w świątecznym klimacie to cudowna pamiątka, która pozostanie z Wami na zawsze! Takich pamiątek nigdy za wiele! Mamy dla Was dwa różne pakiety – w zależności od potrzeb 😉
 
PAKIET 1 – dla tych, którzy chcą mieć na pamiątkę piękne świąteczne zdjęcia swoich dzieci
cena: 179zł
otrzymujecie: 3 ujęcia dziecka/rodzeństwa + e-kartka świąteczna z jednego z ujęć (wszystko przekazane drogą elektroniczną)
 
PAKIET 2 – dla tych, którzy chcą mieć na pamiątkę piękne świąteczne zdjęcia RODZINNE
cena: 299zł
otrzymujecie: 5 ujęć dzieci/rodziny + e-kartka świąteczna z jednego z ujęć (wszystko przekazane drogą elektroniczną)
 
ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE WYSTARCZY WYBRAĆ PASUJĄCY WAM BLOK CZASOWY I WYPEŁNIĆ FORMULARZ REZERWACJI:
 
 
 
 
 
PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA MOŻNA OD RAZU OPŁACIĆ SESJĘ PO WYBRANIU Z LISTY PAKIETU NR 1 (179zł) LUB PAKIETU NR 2 (299zł)
 
PO REZERWACJI BĘDZIEMY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z PAŃSTWEM W CELU USTALENIA DOKŁADNEJ GODZINY SESJI ORAZ PRZEKAZANIA INFORMACJI ORGANIZACYJNYCH (ile wcześniej trzeba być, jak wybrać odpowiedni strój itp)
 
Jeśli mają Państwo pytania lub wolą Państwo zapisać się na sesję telefonicznie to zapraszamy do kontaktu tel. 22-111-50-45 w godzinach pracy Hopsalni. Zapraszamy również do kontaktu mailowego (biuro@hopsalnia.pl) oraz poprzez Messengera Hopsalni :).