ZAJĘCIA W HOPSALNI DLA DOROSŁYCH

OTO NASZA OFERTA DLA DOROSŁYCH:

  • TANIEC UŻYTKOWY – prowadzący: Jarek Siekiera. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu we wtorki o 20.00-21.00 (gr początkująca) oraz w czwartki o 20.00-21.00 (gr kontynuująca). Opis: zajęcia z tańca towarzyskiego w formie użytkowej dla par. Pan Jarek świetnie uczy podstawowych kroków i figur, które można łatwo zastosować podczas imprez tanecznych. Szczególnie te zajęcia polecamy Narzeczonym, którzy chcieliby podszkolić się przed swoim weselem, ale zapraszamy również pary, które rekreacyjnie chcą nauczyć się tańczyć. Pan Jarek zaprasza również na lekcje indywidualne.
  • LATINO SOLO – prowadzący: Jarek Siekiera. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu we wtorki o 19.00-20.00 (grupa początkująca) oraz we czwartki o 19.00-20.00 (grupa kontynuująca). Opis: zajęcia taneczne oparte na krokach tańców latino opracowane jako układ kroków dla jednej osoby (nie dla par). Pan Jarek świetnie uczy podstawowych kroków i figur, które można później łatwo zastosować podczas imprez tanecznych. Szczególnie te zajęcia polecamy Paniom, które szukają fajnych tanecznych zajęć, na których spędzą miło czas i spalą trochę kalorii ;).
  • LADIES DANCE – prowadzący: Karolina Stańczak. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu. Opis: zajęcia z tańca nowoczesnego oparte na układach tanecznych. Szczególnie te zajęcia polecamy Paniom, które lubią tańczyć i przy okazji spalić trochę kalorii ;).
  • MODELOWANIE SYLWETKI – prowadzący: Natalia von Lonska. Termin zajęć regularnych środy 20.00-21.00.
  • MEDICAL FITNESS – prowadzący: Magda Wymysłowska-Wojnicz. Termin regularnych zajęć: poniedziałki i środy 19.00. Opis: Prozdrowotny trening terapeutyczny i profilaktyczny, wykonywany pod okiem trenera terapeuty. Przeznaczony zarówno dla osób po urazach, mających problemy z układem ruchu, dolegliwości i problemy w obrębie kręgosłupa, dysfunkcje w obrębie dna miednicy, jak również dla wszystkich tych, którzy chcą ćwiczyć nie szkodząc sobie i jednocześnie zapobiegać wszelkim powyższym dolegliwościom. Celem zajęć jest zbudowanie świadomości ciała, poprawa koordynacji ruchowej, siły, gibkości, równowagi i wydolności,
    nauka wzorców ruchowych. Ćwiczenia mają na celu nauczyć ciało bezpiecznego i efektywnego wykonywania codziennych czynności oraz zapobiegać ewentualnym urazom poprzez redukowanie przeciążeń aparatu ruchu. Podczas zajęć nie zabraknie ćwiczeń mobilizacyjnych, wzmacniających, funkcjonalnych, stabilizacyjnych, oddechowych, rozciągających, relaksacyjnych oraz rozluźniających w obrębie układu powięziowego. Ruch to najlepsze lekarstwo.
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP – prowadzący: Magda Wymysłowska-Wojnicz. Termin regularnych zajęć: piątki 19.00. Opis: zajęcia o charakterze profilaktycznym i jednocześnie terapeutycznym, nastawione na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawę ruchomości stawowej, redukcje przykurczy mięśniowych i kształtowanie prawidłowej postawy. Zalecane zarówno dla osób z bólami kręgosłupa, jak i tych, którzy chcą im zapobiec.
  • CAPOEIRA (dorośli) – prowadzący: Mestre Marinaldo. Termin: 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy 19.00-20.00. ZAPISY: biuro@hopsalnia.pl lub tel. 22-111-50-45
  • CONTAKIDS – zajęcia dla rodzica z dzieckiem w wieku od 2 do 5 lat – prowadzący: Piotr Bielski. Termin: raz w tygodniu w poniedziałki o 16.20-17.05 (rodzice z dziećmi od 2 do 3 lat) oraz w poniedziałki o godzinie 17.10-17.55 (rodzice z dziećmi od 4 do 5 lat). Opis: Contakids to metoda, dzięki której poprzez ruch, zabawę oraz fizyczny kontakt rozwija się inna – głębsza, inspirująca i atrakcyjna dla rodzica i dziecka forma komunikacji pozawerbalnej. Dzięki Contakids dzieci poprawiają swoje umiejętności motoryczne, sensoryczne oraz pewność siebie. Stają się bardziej niezależne. Rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci. Stają się autentycznymi partnerami swoich dzieci.