ZAJĘCIA W HOPSALNI DLA DOROSŁYCH

OTO NASZA OFERTA DLA DOROSŁYCH:

 • TANIEC UŻYTKOWY – prowadzący: Jarek Siekiera. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu we wtorki o 20.00-21.00 (gr początkująca) oraz w czwartki o 20.00-21.00 (gr kontynuująca). Opis: zajęcia z tańca towarzyskiego w formie użytkowej dla par. Pan Jarek świetnie uczy podstawowych kroków i figur, które można łatwo zastosować podczas imprez tanecznych. Szczególnie te zajęcia polecamy Narzeczonym, którzy chcieliby podszkolić się przed swoim weselem, ale zapraszamy również pary, które rekreacyjnie chcą nauczyć się tańczyć. Pan Jarek zaprasza również na lekcje indywidualne.
 • LATINO SOLO – prowadzący: Jarek Siekiera. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu we wtorki o 19.00-20.00. Opis: zajęcia taneczne oparte na krokach tańców latino opracowane jako układ kroków dla jednej osoby (nie dla par). Pan Jarek świetnie uczy podstawowych kroków i figur, które można później łatwo zastosować podczas imprez tanecznych. Szczególnie te zajęcia polecamy Paniom, które szukają fajnych tanecznych zajęć, na których spędzą miło czas i spalą trochę kalorii ;). 
 • LADIES DANCE – prowadzący: Karolina Stańczak. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu w środy o 11.30. Opis: zajęcia z tańca nowoczesnego oparte na układach tanecznych. Szczególnie te zajęcia polecamy Paniom, które lubią tańczyć i przy okazji spalić trochę kalorii ;). 
 • FIT MAMA – prowadzący: Magda Wymysłowska-Wojnicz. Termin regularnych zajęć: raz w tygodniu we wtorki o 15.00. Opis: zajęcia fitness przeznaczone dla mam z małymi dziećmi. Te zajęcia to świetne rozwiązanie dla mam, które nie mają możliwości wyjść na zajęcia bez dziecka. Podczas ćwiczeń na sali będzie wydzielone miejsce, gdzie dzieci bezpiecznie będą mogły się bawić lub spać.  Przyjdź do nas 27 sierpnia 2019 (wtorek) o godzinie 15.00 na bezpłatne zajęcia grupowe. KONIECZNIE ZAREZERWUJ MIEJSCE (kliknij)
 • FIT CIĄŻA – prowadzący: Justyna Wawrzyniak. Termin zajęć regularnych: czwartki 15.00-16.00.
 • FIT&STRETCH DLA KOBIET – prowadzący: Natalia von Lonska. Termin zajęć regularnych środy i piątki 18.00.
 • MEDICAL FITNESS – prowadzący: Magda Wymysłowska-Wojnicz. Termin regularnych zajęć: poniedziałki i środy 19.00. Opis: Prozdrowotny trening terapeutyczny i profilaktyczny, wykonywany pod okiem trenera terapeuty. Przeznaczony zarówno dla osób po urazach, mających problemy z układem ruchu, dolegliwości i problemy w obrębie kręgosłupa, dysfunkcje w obrębie dna miednicy, jak również dla wszystkich tych, którzy chcą ćwiczyć nie szkodząc sobie i jednocześnie zapobiegać wszelkim powyższym dolegliwościom. Celem zajęć jest zbudowanie świadomości ciała, poprawa koordynacji ruchowej, siły, gibkości, równowagi i wydolności,
  nauka wzorców ruchowych. Ćwiczenia mają na celu nauczyć ciało bezpiecznego i efektywnego wykonywania codziennych czynności oraz zapobiegać ewentualnym urazom poprzez redukowanie przeciążeń aparatu ruchu. Podczas zajęć nie zabraknie ćwiczeń mobilizacyjnych, wzmacniających, funkcjonalnych, stabilizacyjnych, oddechowych, rozciągających, relaksacyjnych oraz rozluźniających w obrębie układu powięziowego. Ruch to najlepsze lekarstwo.
 • ZDROWY KRĘGOSŁUP – prowadzący: Magda Wymysłowska-Wojnicz. Termin regularnych zajęć: piątki 19.00. Opis: zajęcia o charakterze profilaktycznym i jednocześnie terapeutycznym, nastawione na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawę ruchomości stawowej, redukcje przykurczy mięśniowych i kształtowanie prawidłowej postawy. Zalecane zarówno dla osób z bólami kręgosłupa, jak i tych, którzy chcą im zapobiec.
 • GIMNASTYKA DLA SENIORA – prowadzący: Magda Wymysłowska-Wojnicz. Termin regularnych zajęć: wtorki i czwartki 19.00. Opis: zajęcia o charakterze profilaktycznym i jednocześnie terapeutycznym, nastawione na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawę ruchomości stawowej, redukcje przykurczy mięśniowych i kształtowanie prawidłowej postawy. Zalecane zarówno dla osób z bólami kręgosłupa, jak i tych, którzy chcą im zapobiec.
 • CAPOEIRA (dorośli) – prowadzący: Mestre Marinaldo. Termin: 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy 19.00-20.00. ZAPISY: biuro@hopsalnia.pl lub tel. 22-111-50-45
 • JU-JITSU (dorośli) – prowadzący: p. Łukasz Budny. Termin: raz w tygodniu w środy 21.00-22.00. ZAPISY: biuro@hopsalnia.pl lub tel. 22-111-50-45
 • STRETCH & FUN – MAMA I CÓRKA (od 4 lat) – prowadząca: p. Justyna Banasiak-Konieczny. Termin: raz w tygodniu w poniedziałki 17.10-17.55. WIĘCEJ INFORMACJI (kliknij)
 • ANGIELSKI DLA MAM. Termin: piątki.