CHASSEE – HOPSALNIA zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych na różnego rodzaju zajęcia ruchowe i nie tylko! Od lipca 2018 jesteśmy również siedzibą Szkoły Baletu i Tańca CHASSEE, dzięki czemu mamy w ofercie szeroki wachlarz zajęć tanecznych!

Celem klubu dla dzieci i dorosłych CHASSEE – HOPSALNIA jest wykorzystanie wrodzonej u każdego dziecka, naturalnej potrzeby ruchu. Każdy rodzic wie, że jego 3- 4-letni przedszkolak nie jest w stanie pozostać bez ruch przez dłuższą chwilę. Bardzo chcielibyśmy zachować i utrwalić w dzieciach tę tendencję, tak aby za kilka lat zdrowo rozwijali się jako aktywne fizycznie nastolatki. W naszym klubie mamy również propozycje dla dorosłych (zajęcia dla par, zajęcia fitness dla kobiet, zajęcia taneczne) – jest to doskonały sposób na aktywne i miłe spędzanie czasu oraz często zawarcie nowych przyjaźni. My wiemy jak mało czasu mają rodzice, dlatego specjalnie dla Mam organizujemy zajęcia w tym samym czasie co zajęcia ich pociech. Zamiast siedzieć i czekać aż dziecko skończy zajęcia można skorzystać z okazji i zadbać o siebie!

Specjalnie opracowane dla każdej grupy wiekowej zajęcia sprawią, że dzieci będą doskonale bawić się i spędzać czas z rówieśnikami a jednocześnie rozwijać się psychomotorycznie oraz artystycznie, a co nie mniej istotne, nauczą się zasad zdrowego stylu życia i miejmy nadzieję, zachowają te zasady na wiele lat. Chcemy aby dzieci wyniosły z naszych zająć zasadę:
ZDROWIE to RUCH, a RUCH to ŚWIETNA ZABAWA!

 

 

Hopsalnia zaprasza na zajęcia 2020/2021.

GRAFIK ZAJĘĆ I ZAPISY (kliknij)

NASZA OFERTA:

Pozdrawiamy
CHASSEE HOPSALNIA