JU-JITSU dla dzieci – Otwock

ju-jitsu

Ju-Jitsu Fun oraz CHASSEE-Hopsalnia zapraszają na zajęciu z JU-JITSU dla dzieci!
 .
TERMINY ZAJĘĆ I ZAPISY NA DOLE STRONY⇓
 .
JU-JITSU jest wszechstronną sztuką walki pochodzącą z Japonii. Dzięki swej różnorodności może być uprawiane przez wszystkich niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej.
Głównymi zaletami treningu tej sztuki walki są:
• Wszechstronny rozwój sprawności fizycznej
• Nauka realnej samoobrony i technik sportowych
• Bogaty zasób nauczanych technik: ciosy, kopnięcia, rzuty, dźwignie, walka w parterze
• Samodyscyplina i wzmocnienie charakteru
• Wzmocnienie kontaktów społecznych dzięki wspólnym treningom
 .
Program treningowy jest dostosowany do wieku uczestników. Zajęcia z ju-jitsu dla dzieci opierają się na grach i zabawach ruchowych przeplatanych ćwiczeniami gimnastycznymi i korekcyjnymi z elementami Ju-Jitsu. Uczestnicy uczą się bezpiecznie upadać, poruszania się w pozycji walki, bloków i ciosów w formie pokazowej, podstawowej samoobrony. Nadrzędnym celem jest harmonijny rozwój fizyczny, dyscyplina, zainteresowanie sztukami walki i uprawianiem sportu, a przede wszystkim dobra zabawa. Zajęcia te są doskonałą formą sportową nastawioną na korektę wad postawy oraz kształtowaniu prawidłowych nawyków w dążeniu do prawidłowej sylwetki dziecka.
 .
Zajęcia prowadzi p. Łukasz Budny: Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Dyplomowany instruktor sportu Ju-Jitsu. Posiada czarny pas 3 dan w sztuce walki Ju-Jitsu oraz niebieski pas w sporcie walki Brazylijskie Jiu-Jitsu. Wielokrotny medalista turniejów grapplingowych i Grand Prix Polski w walce wręcz. Mistrz Polski Sztuk Walk w kategorii grappling. Nauczyciel mianowany. Od 2005 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Tata Radka, Eryka i Irka.
 .
ZAPRASZAMY!!!
Klub dla dzieci i dorosłych
CHASSEE-HOPSALNIA
ul. Kołłątaja 44, Otwock
biuro@hopsalnia.pl
tel. 733-22-59-59
www.hopsalnia.pl